lucia parteV utorok 9. októbra 2018 po tragickej udalosti v Nitre zomrela absolventka Katedry žurnalistiky Filozofickej fakulty Katolíckej univerzity v Ružomberku Lucia Džuková rod. Kozáková.

 

Narodila sa 14. februára 1991, pochádzala z hornooravskej obce Rabča. Vyštudovala Strednú umeleckú školu v Nižnej, následne pokračovala v štúdiu žurnalistiky na Katedre žurnalistiky Filozofickej fakulty Katolíckej univerzity v Ružomberku, kde v rokoch 2010 – 2013 absolvovala bakalársky stupeň štúdia.

 

Po skončení štúdia pracovala v Holandsku, neskôr pôsobila v oblasti hotelových služieb v Martine a ako personalistka v súkromnej firme v Nitre, kde v poslednom období aj žila. Minulý rok sa vydala a od mája tohto roku pracovala ako manažérka v jednom z hotelov v Bratislave.

 

Spolužiaci a pedagógovia z katedry žurnalistiky si Luciu navždy budú pamätať ako stále usmiatu, srdečnú, skromnú a svedomitú. Vážila si každého človeka, vedela ho podporiť, vrúcne objať, bola plná snov a ideálov. Milovala život a rozdávala okolo seba pozitívnu energiu. Popri žurnalistike sa zaujímala aj o medicínu. Pre mnohých bola stelesnením anjela na zemi.

 

Posledná rozlúčka s našou drahou zosnulou sa uskutoční v piatok 12. októbra 2018 o 14. hodine na cintoríne v Rabči.

 

Smútiacej rodine a priateľom vyslovujeme úprimnú sústrasť.

 

Lucia, odpočívaj v pokoji!

Katolícka univerzita

v Ružomberku

Filozofická fakulta

Hrabovská cesta 1B

034 01 Ružomberok

+421 44 43 22 708

facebook icon

instagram iconyoutube icon

 

 

english

ukrainian 01

letná univerzita ku banner na web

ff ku promo video banner

pk 2019 2020 01

ios 01

el prihlaska ff white

kd2

klub absolventov trojan final1

media.ku.skmozaika banner final2

0 banner k poli sutaz eu

ucchei banner 2

  

stravaemail  

aislogo