du foto7Na akademickej pôde Katolíckej univerzity v Ružomberku sa od 3. júla do 7. júla 2017 uskutoční už desiaty ročník Detskej univerzity.

 

Program je určený deťom od 8 do 14 rokov. Pestrý program budú tvoriť prednášky a workshopy z informatiky, matematiky, geografie, žurnalistiky, zdravotníctva, chémie, filozofie, náboženstva, výtvarnej i hudobnej výchovy, náboženstva, nemeckého, ruského a talianskeho  jazyka a i.

 

Aktivity pre deti pripravujú pedagógovia a študenti z Pedagogickej a Filozofickej fakulty a Fakulty zdravotníctva KU v Ružomberku a hlavný organizačný a pedagogický patronát má na starosti Katedra predškolskej a elementárnej pedagogiky. Tradičnou súčasťou podujatia bude slávnostná imatrikulácia a v závere detská konferencia so slávnostnou promóciou.

 

Cieľom Detskej univerzity je poskytnúť deťom kvalitnú a primeranú alternatívu na trávenie prázdninového času. Želáme si, aby sa cesta za poznávaním nového a hodnotného naplno rozvinula prostredníctvom programu, ktorý pre malých študentov spoločne pripravíme. Aj preto bude štúdium malých vysokoškolákov sprevádzať motto: Dobrodružná cesta za poznaním.


Termín prihlasovania na Detskú univerzitu:

3. máj 2017 od 8.00 hod. do 17.00 hod. na webovej stránke: du.ku.sk

 

Silvia Kaščáková, koordinátorka DU
Bližšie informácie: du.ku.sk

Katolícka univerzita

v Ružomberku

Pedagogická fakulta

Hrabovská cesta 1

034 01 Ružomberok

language banner pfku 2 

Akademický systém AIS2  Elektronická pošta  Stravovanie  

Elearning Moodle  Preukazy  Facebook PFKU

baner calendar2

 

baner pk2018 2

 

 

baner zlavy 2

 

 

du 2018

 

 

 

 

 

 

 

 banner vzk pf ku

 

 

 banner bulletin 3

 video pf baner

 ccv baner

 fas baner

konferencie 1

cetart pfku