Teologická fakulta v Košiciach, Katolíckej univerzity v Ružomberku v spolupráci s Kňazským seminárom sv. Karola Boromejského v Košiciach v rámci Týždňa vedy a techniky na Slovensku, ktorý sa na Slovensku koná už po šestnástykrát ponúkajú prednášku na tému: Ako Boh krotí hnev.

Dňa 11. októbra 2019 sa na Teologickej fakulte v Košiciach uskutočnil XIII. ročník konferencie ku cti bl. Sáry Salkaházi s názvom Mládež v zmenách a hodnotová orientácia bl. Sáry Salkaházi.

V sobotu 5.10.2019 sa na Teologickej fakulte konala Konferencia o pastorácii
rodín na tému: "Sprevádzanie rodiny v príprave na život z Eucharistie".

OZ Maják nádeje Vás pozýva na V. ročník medzinárodnej vedeckej konferencie Človek na periférii spoločnosti – Riešenie krízových situácií, ktorá sa uskutoční 23. 10. 2019 na Teologickej fakulte Katolíckej univerzity v Košiciach. Viac na plagáteprograme a v pokynoch.

Nadácia výchova a vzdelávanie KS Košice v spolupráci s TF KU Vás pozýva na seminár s názvom Závislosti a rodina. Ide o prezentáciu svedectiev troch manželských párov, ktoré prešli skúsenosťou v Komunite Cenacolo. Podujatie sa uskutoční v utorok, 26. februára 2019 v priestoroch Teologickej fakulty v Košiciach, Hlavná 89.  Začiatok o 16:30h. Miesto konania: Aula sv. Košických mučeníkov Teologickej fakulty v Košiciach, Katolíckej univerzity v Ružomberku. Vstupné dobrovoľné.

Dekanát TF KU

 

banner 2 percenta

 

verbum obalka

 

banner1banner3

banner2

logo net fucebanner utv2