runiverz 24 1 2018V stredu 24. januára o 21:30 hod. Katolícka televízia Lux uvedie v premiére ďalší diel relácie Runiverz, spravodajsko-publicistického magazínu zo života na Katolíckej univerzite v Ružomberku (KU).

studentihostamirelacieV stredu 24. januára o 17:30 hod. odvysiela Katolícka televízia Lux reláciu „Doma je doma“. Hlavnými aktérmi budú študenti Katolíckej univerzity v Ružomberku (KU), ktorí priblížia univerzitné štúdium a predstavia niektoré svoje voľnočasové aktivity. Okrem rozprávania o štúdiu sa s divákmi podelia aj o to, ako reprezentujú KU doma a v zahraničí. Srdečne pozývame k sledovaniu relácie.

 

 

Fakulta zdravotníctva KU v Ružomberku, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíne, Krakowska Akademia Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek, Slovenská komora sociálnych pracovníkov a asistentov sociálnej práce, Akademia Ingnatianum Kraków Vás pozývajú na 8. ročník medzinárodnej vedeckej konferencie Interdisciplinárna kooperácia v ošetrovateľstve, pôrodnej asistencii a sociálnej práci dňa 26. apríla 2018 v priestoroch Fakulty zdravotníctva Katolíckej univerzity v Ružomberku, Námestie Andreja Hlinku 48.

 

 

nedela ku 2018Posledná januárová nedeľa 28. januára 2018 bude už tradične venovaná Katolíckej univerzite v Ružomberku (KU). Zmyslom slávenia „Nedele KU“ je poďakovanie všetkým priateľom, priaznivcom, dobrodincom a podporovateľom za modlitby, obety a každú pomoc a podporu venovanú Katolíckej univerzite.

boris banaryV týchto dňoch sa významného životného jubilea 70 rokov dožíva prof.  PhDr. Boris Banáry, CSc., bývaly rektor Katolíckej univerzity v Ružomberku (KU) v rokoch 2004 – 2008.

 

banner 2 percenta

 

verbum obalka

 

banner1banner3

banner2

logo net fucebanner utv2