Referát pre zahraničné vzťahy, mobility a formáciu KU srdečne pozýva všetkých záujemcov o program ERASMUS+ na „Pizzu v knižnici“. Prezentácie študentov, ktorí v minulosti absolvovali štúdium alebo stáž v zahraničí, Vám priblížia svet ERASMUS+ študenta, ale zároveň Vás pozvú na mnohé zaujímavé miesta.  V spoločnosti domácich aj zahraničných študentov si budete môcť vychutnať dobrú pizzu a dozvedieť sa viac o zahraničných mobilitách. Podujatie sa uskutoční v utorok 7.3.2017 o 12:20 na prízemí Univerzitnej knižnice.

Plagát

Referát pre zahraničné vzťahy, mobility a formáciu KU si Vás dovoľuje informovať o možnosti prihlásiť sa na študentské mobility organizované v rámci programu ERASMUS+ v akademickom roku 2017/2018:


Mobilita študenta - štúdium
Mobilita študenta - stáž
Mobilita absolventa - stáž

 

Prihlasovanie potrvá do: 29. marca 2017

Referát pre zahraničné vzťahy, mobility a formáciu KU si Vás dovoľuje informovať o termínoch na podanie projektov v rámci programu Erasmus+ v ak. roku 2017/2018: Strategické partnerstvá, Znalostné aliancie, Jean Monnet.

Veľvyslanectvo Čínskej ľudovej republiky na Slovensku ponúka možnosť štipendií na univerzitách v Čínskej ľudovej republike.

Referát pre zahraničné vzťahy, mobility a formáciu KU si Vás dovoľuje informovať o možnosti absolvovať letnú školu organizovanú Univerzitou Passau (Nemecko).

verbum obalka

banner1banner3

banner2

logo net fucebanner utv2

 

banner 2 percenta