Spojme sa pre dobrú vec: Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok

  Teologická fakulta KU sa tento rok zapojí do krásneho predvianočného  projektu ,,Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok.
  Začiatok (dátum, čas):4. 12. 2023, 7:30
  Koniec (dátum, čas):11. 12. 2023, 14:30

  Vážení študenti,

  sme radi, že aj naša Teologická fakulta KU sa tento rok zapojí do krásneho predvianočného  projektu ,,Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok". Jeho cieľom je vytvoriť vianočné darčeky (krabičky naplnené drobnými užitočnými vecami) pre opustených seniorov. Pre niektorých seniorov to bude, žiaľ, jediný darček, ktorý dostanú na Vianoce. Je to prejav našej ľudskosti, úcty a lásky k blížnemu. Zároveň je to aj možnosť spraviť dobrý skutok. Vianoce sú o dávaní, tak ako sa Ježiš daroval nám, môžeme aj my kúsok seba darovať niekomu inému.

  Pre našu fakultu to bude prvý ročník tohto projektu, a preto dúfame, že práve Váš záujem nám zabezpečí, že nebude aj posledným. Sme filantropicky zameraná fakulta, a preto veríme, že sa tak budeme môcť prejaviť aj v skutkoch.

  Kto chce, môže sám pripraviť celú krabičku. Kto chce prispieť len nejakou vecou, môže tiež tak spraviť a z toho spolu vyskladáme krabičky. Veci, ktoré sú vhodné do krabičiek, nájdete v tejto prílohe. Naplnené krabičky, prípadne veci do krabičiek, môžete nosiť v dňoch 4.12., 6.12. a 11.12. od 7:30 - 14:30 hod. do kancelárie č. 206.

  Spojme sa teda pre dobrú vec a ukážme opusteným seniorom, že sú tu ľudia, ktorým na nich záleží.

  Dekanát TF KU