Študent

  Ako u nás vyzerá študentský život? Spoľahni sa na kvalitné vzdelávanie, sebarozvoj v menších skupinách, vynovený kampus s najmodernejšou knižnicou a výborné ubytovanie. A navyše, to všetko zažiješ v najkrajšom regióne Slovenska – na Liptove. Poď na KU!
  Študent

  Študuj to, čo ťa baví.

  Na Katolíckej univerzite v Ružomberku ti prinášame slobodu vo výbere odborov a ich kombinácií. Vyber si to, čo ťa najviac teší a zaujíma a uč sa od najlepších!

  Ponuka štúdia na KU

   

  Ubytovanie a stravovanie

  Ubytovanie študentov  je zabezpečené v študentských domovoch Katolíckej univerzity v Ružomberku aj u ďalších poskytovateľov, všetky zariadenia sa nachádzajú v Ružomberku.

  Študenti sa môžu výhodne stravovať v jedálnach Katolíckej univerzity, kde majú na výber z viacerých druhov obedov, minútkovej reštaurácie a večerí. Jedlo môžu dostať aj v balenej forme a konzumovať neskôr.

  Ubytovacie zariadenia   Možnosti stravovania

  Ubytovanie a stravovanie
  Poradenské centrum

  Poradenské centrum

  Poskytuje našim študentom a absolventom komplexné poradenstvo a podporu v rôznych životných situáciách. Odborný tím v Poradenskom centre KU poskytuje kariérové poradenstvo, psychologické poradenstvo, zabezpečuje a sprostredkúva sociálne i právne poradenstvo a zároveň podporuje študentov so špecifickými potrebami. Venuje sa tiež podporným, rozvojovým a preventívnym aktivitám vo forme seminárov, tréningov a rozvojových programov.

  Poradenské centrum

  Ako úspešne zvládnuť vysokoškolské štúdium

  Predstavujeme niekoľko tipov a odporúčaní, ako si štúdium na vysokej škole uľahčiť a užiť. Pracovníčky Poradenského
  centra pripravili pre vysokoškolských študentov príručku s názvom Zdolaj výšku, ktorá ti pomôže zvládnuť tvoje problémy.

  Ako zvládnuť výšku

  Ako úspešne zvládnuť vysokoškolské štúdium