ThLic. Mgr. Martin Taraj, PhD.

    Prodekan, Tajomník študijného oddelenia TI, Docent
    ThLic. Mgr. Martin Taraj, PhD.

    Kde ma nájdete

    Teologický inštitút v Spišskom Podhradí

    Spišská Kapitula 12
    053 04 Spišské Podhradie

    Kancelária: A - 337
    Telefón: 053/419 41 26, +421 902 615 340
    Email: martin.taraj@ku.sk

    Konzultačne hodiny

    Utorok
    10:00 - 14:00
    Streda
    13:00 - 17:00
    Štvrtok
    10:00 - 14:00

    ORCID

    Profesijná charakteristika

    VZDELANIE                              

    2005-2011 Katolícka univerzita v Ružomberku

    Teologická fakulta, Teologický inštitút v Spišskom Podhradí

    Spišská Kapitula 12, 053 04  Spišské Podhradie 

    Študijný odbor: Katolícka teológia – „Mgr.“ 

     

    2014-2016 Katolícka univerzita v Ružomberku 

    Teologická fakulta v Košiciach, Hlavná 89, 041 21  Košice

    Študijný odbor: Katolícka teológia – „ThLic.“ - interný doktorand

     

    2016-2017 Katolícka univerzita v Ružomberku 

    Teologická fakulta v Košiciach, Hlavná 89, 041 21  Košice

    Študijný odbor: Katolícka teológia – „PhD.“ - interný doktorand

     

     2017-2019 Katolícka univerzita v Ružomberku 

    Teologická fakulta v Košiciach, Hlavná 89, 041 21  Košice

    Študijný odbor: Sociálna filozofia – „Mgr.“

     

    PRACOVNÉ SKÚSENOSTI

    08/2014 – 09/2017 Referent rektorátu Kňazského seminára biskupa Jána Vojtaššáka v Spišskom Podhradí

    02/2017 – 09/2017 Študijný referent Teologického inštitútu v Spišskom Podhradí

    09/2017 – 09/2019 Koordinátor Erasmus+ na Teologickej Fakulte, Katolíckej univerzity v Ružomberku

    10/2017 – 09/2019 Prodekan TF KU pre mobility - mimoriadne poverený dekanom

    od 09/2017 Tajomník študijného oddelenia Teologického inštitútu v Spišskom Podhradí

    od 10/2017 Odborný asistent pre študijný odbor katolícka teológia a sociálna práca na TF KU v Ružomberku, pracovisko TI Spišské Podhradie

    od 01.10.2019 Prodekan Teologickej fakulty KU v Ružomberku pre mobility a rozvoj 

     

    ČLENSTVÁ

    od 01.01.2013 Člen Komisie pre mládež v Spišskej diecéze

    21.06.2016 - 31.08.2018 Člen Asociácie doktorandov Slovenska

    22.03.2018 - 30.09.2019 Člen Akademického senátu Teologickej fakulty KU v Ružomberku

    od 10.09.2018 Člen Drohiczyńskiego Towarzystwa Naukowego (PL)

    od 26.10.2018 Člen projektového tímu Implementácie systému riadenia kvality na KU

    od 29.11.2019 Viceprezident Internationale Wissenschaftliche Gesellschaft Dortmund (DE)

    od 29.11.2019 Člen redakčnej rady vedecko-metodického časopisu New Pedagogical Thought (UA)

    od 01.03.2020 Člen Vedeckej rady Teologickej fakulty KU v Ružomberku

    od 01.10.2020 Člen redakčnej rady medzinárodného vedeckého časopisu: Project approach in the didactic process of Universities - International Dimension (UA-DE-PL-SK)

    od 02.12.2021 Člen správnej rady Cor Sancti Martini, n.o.