Študent

  Študuj na Liptove, najatraktívnejšom regióne v srdci Slovenska, v modernej knižnici so super rodinným kolektívom.
  Študent

  Študuj to, čo ťa baví.

  Na KU máš možnosť vybrať si v rámci študijného programu predmety štúdia podľa svojho záujmu z ponuky vlastnej  či ostatných katedier. Aktívne sa podieľaj na obsahovej tvorbe svojho učebného plánu.  Využi slobodu v ponuke odborov a kombinácií.

  Ponuka štúdia na KU

   

  Ubytovanie a stravovanie

  Ubytovanie študentov  je zabezpečené v študentských domovoch Katolíckej univerzity v Ružomberku aj u ďalších poskytovateľov, všetky zariadenia sa nachádzajú v Ružomberku.

  Študenti sa môžu výhodne stravovať v jedálnach Katolíckej univerzity, kde majú na výber z viacerých druhov obedov, minútkovej reštaurácie a večerí. Jedlo môžu dostať aj v balenej forme a konzumovať neskôr.

  Ubytovacie zariadenia   Možnosti stravovania

  Ubytovanie a stravovanie
  Poradenské centrum

  Poradenské centrum

  Poskytuje našim študentom a absolventom komplexné poradenstvo a podporu v rôznych životných situáciách. Odborný tím v Poradenskom centre KU poskytuje kariérové poradenstvo, psychologické poradenstvo, zabezpečuje a sprostredkúva sociálne i právne poradenstvo a zároveň podporuje študentov so špecifickými potrebami. Venuje sa tiež podporným, rozvojovým a preventívnym aktivitám vo forme seminárov, tréningov a rozvojových programov.

  Poradenské centrum

  Ako úspešne zvládnuť vysokoškolské štúdium

  Predstavujeme niekoľko tipov a odporúčaní, ako si štúdium na vysokej škole uľahčiť a užiť. Pracovníčky Poradenského
  centra pripravili pre vysokoškolských študentov príručku s názvom Zdolaj výšku, ktorá ti pomôže zvládnuť tvoje problémy.

  Ako zvládnuť výšku

  Ako úspešne zvládnuť vysokoškolské štúdium