Milí záujemcovia o štúdium, aj tento rok sme pre Vás pripravili deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční 8. februára 2023.

  1) Pozrite si video o našej fakulte. Dozviete sa viac o ľuďoch a živote na fakulte, o možnostiach štúdia a vybavení fakulty a univerzity. Vo videu nájdete: úvodné promo video, pozdrav dekana, vyjadrenia našich študentov a odpovede na najčastejšie otázky. Prečo by som mal/a zvážiť štúdium na FF KU v Ružomberku?  Aké sú podmienky prijatia na štúdium? Ako sa dozviem o prípadnom prijatí? Čo študenti oceňujú na štúdiu na FF KU? Je možné absolvovať časť štúdia v zahraničí? Aké sú možnosti ubytovania pre študentov vašej fakulty? Ako je pre študentov zabezpečené stravovanie? Aké sú možnosti brigád pre vašich študentov? Aké štipendiá ponúkate? Aké majú vaši študenti uplatnenie? Kto sú známi absolventi vašej fakulty?
  2) Pozrite si detailnejšie informácie o katedrách a o ponuke študijných programov v prezentáciách našich katedier.
   
  katedra slovenského jazyka a literatúry
   
  3) Navštívte naše stránky na sociálny sieťach facebook a instagram, kde sa dozviete viac o živote na fakulte. Kliknite si na stránku s príbehmi našich šikovných absolventov.

  Študentský život

  Študuj v najatraktívnejšom regióne Slovenska

  Buďte vždy informovaní o novinkách!

  Zaregistruj sa do newslettera, alebo sleduj naše sociálne siete. Neoľutuješ.
  Buď vždy informovaný o dianí na našej Katolíckej Univerzite

  Katolícka univerzita v Ružomberku

  Jediná svojho druhu
  Formujeme mysle a srdcia


  Elektronická prihláška