Ubytovanie počas leta

  Ubytovanie počas leta

  Katolícka univerzita v Ružomberku ponúka ubytovanie v študentských domovoch v Ružomberku počas akademických prázdnin (obdobie od 17. júla do 18. augusta 2024).

  Ubytovanie je vhodné pre turistické skupiny, tábory a firemnú klientelu.

  ŠD C blok je situovaný v kempuse Katolíckej univerzity v Ružomberku. Sídli na začiatku Hrabovskej cesty, ktorá je vstupnou trasou do Hrabovskej doliny, obľúbenej turistickej lokality (nájdete v nej napríklad stredisko Malino Brdo, Bikepark, jazero Hrabovo s vodnými atrakciami, turistický chodník do Vlkolínca a Čutkovskej doliny atď.)

  Kapacita ubytovania je 120 lôžok. Ubytovacie zariadenie ponúka ubytovanie v dvojlôžkových izbách so samostatným hygienickým zariadením a dvoj a trojlôžkových izbách bunkového charakteru s hygienickým zariadením (WC+ sprcha).

  V objekte sa nachádzajú spoločné kuchynky, práčovňa,  spoločenská miestnosť, posilňovňa, malá polyfunkčná telocvičňa, kaplnka, jedáleň. Vo vonkajších priestoroch areálu sa nachádza ihrisko na loptové hry a vonkajšie fitness centrum.

  Optimálne ubytovanie je viac ako 3 noci a viac ako 30 obsadených lôžok. V prípade univerzitných aktivít je možnosť ubytovania na základe individuálnej dohody.

  Rezerváciu ubytovanie je potrebné realizovať cez rezervačný formulár (v dokumentoch) minimálne tri týždne pred nástupom na ubytovanie.