Internát Trio

  Livein s.r.o., ŠD Trio, Majere 5315/4, Ružomberok
  Internát Trio

  Ubytovacie zariadenie Trio sa skladá z troch blokov - A,B,C s kapacitou 156 miest. Jeho lokalizácia je jednoduchá - nachádza sa v centre mesta, pod Farským kostolom svätého Ondreja.

  Vzdialenosť:

  • od filozofickej a pedagogickej fakulty - cca 15-20 minút pešej chôdze
  • od zdravotníckej a časti pedagogickej fakulty (Katedra hudby a Katedra výtvarného umenia)   - cca 5 minút pešej chôdze
  • blízkosť železničnej a vlakovej stanice - cca 5 minút, taktiež zastávka MHD
  • výhodou je blízko dostupné centrum mesta, kde sa nachádzajú obchody, lekáreň, hypermarkety, reštaurácie, kaviarne, posilňovňa, bary - biliard, bowling, kalčeto a mnoho ďalšieho

  Postup po pridelení ubytovania:

  1. uhradiť prvú splátku za ubytovanie v stanovenom termíne. Variabilný symbol: číslo vášho občianskeho preukazu bez písmen, správa pre prijímateľa: vaše meno a priezvisko.
  2. odoslať výpis bankového prevodu (odfotený, nascanovaný, alebo skopírovaný z prehliadača internetbankingu) na e-mail: ubytovanie.trio@gmail.com s vašimi údajmi: meno a priezvisko, adresa trvalého pobytu, číslo občianskeho preukazu, fakulta a ročník kde budete študovať, telefónne číslo a e-mail. Toto je nutné odoslať čo naskôr po uhradení.
  3.  Zmluvu o ubytovaní je možné vypísať na vrátnici Tria od 2.9.2023 od 8:00 do 15:00

        Ubytovať sa je možné 2.9.2023, v pracovných dňoch od 8:00 do 15:00 hod.

  Zo sebou je potrebné mať: občiansky preukaz alebo pas, doklad o zaplatení splátky za ubytovanie, posteľné obliečky na periny, 1x aktuálnu fotografiu tváre 3x4 cm (nie je nutná pokiaľ ste už na Triu bývali).