Študentský domov Vojtaššák

  ŠD biskupa Jána Vojtaššáka, Textilná 23, 034 01 Ružomberok
  Študentský domov Vojtaššák

  Štvorpodlažný, novo zrekonštruovaný objekt patrí k ubytovacím zariadeniam, ktoré študentom poskytujú podľa vlastných slov nadštandardné bývanie. Internát disponuje novými sociálnymi zariadeniami aj interiérovým vybavením.

  Vzdialenosť:

  • od PF a FF cca 7 minút pešej chôdze
  • od Fakulty zdravotníctva cca 18 minút pešej chôdze
  • od autobusovej a vlakovej stanice cca 15 minút pešej chôdze
  • od železničnej stanice Rybárpole cca 2 minúty pešej chôdze

   Ubytovanie:

  Jedná sa o štvorpodlažný objekt po kompletnej rekonštrukcií, objekt je zateplený, má plastové okná a nové rozvody. V blízkosti objektu je vlaková stanica, zastávka MHD a bezproblémové parkovanie. Vstup do objektu je zabezpečený elektronickým čipom ktorý sa vydáva každému študentovi. Na prízemí objektu je samoobslužná práčovňa so sušičkou.

  Vybavenie:

  Dostupné sú jedno a dvoj izbové apartmány. V každej izbe sú dve lôžka. Každý apartmán má vlastnú kúpeľňu, WC a kuchynskú linku s chladničkou a sporákom alebo dvojplatničkou. V každom apartmáne je základné interiérové zariadenie (posteľ, stôl, skriňa a pod.). Jednotlivé apartmány sú medzi sebou oddelené posilnenou predsadenou stenou čo zabezpečuje lepšie odhlučnene izieb. K dispozícii sú aj samostatné kuchynky na každom poschodí. V apartmánoch je zavedený internet.